Lärarförbundet

Tävling!

Nu är det dags för medlemmarna i Munkedals lokalavdelning att tävla. Fina priser finns att tävla om, tex en ryggsäck, handduk, termos mm

Tävlingsregler: Logga in på lararforbundet.se/munkedal och kommentera under inlägget Tävling! Där skriver du vilken arbetsplats du arbetar på (alt pensionär) och din mailadress. Sista tävlingsdag är 31/12. Priser kommer lottas ut.

Vi i styrelsen önskar att du som medlem loggar in då och då för att hålla dig uppdaterad om vad som är aktuellt i Lärarförbundets lokalavdelning i Munkedal. Skulle du ha svårigheter med att logga in så kontakta oss i styrelsen via telefon eller mail.

Kommentarer:

Carola
Carola Ståhl

1. Carina Olsson, Anette' Roos, Emil Svensson, Sara Söderstedt, Madeleine, Mats, Albin, Charlotte och Ingemar.
2. Medlemmar 326.
Mvh Carola Ståhl

  • Skapad 2016-09-12 11:04
Justine
Justine Aronsson

Kommentaren har tagits bort...

  • Skapad 2016-08-24 18:40
Justine
Justine Aronsson

Kommentaren har tagits bort...

  • Skapad 2016-08-24 18:39
Anonym
Anonym

Jag har jobbat på kommunens förskolor i Uppsala
hristakt@gmail.com

  • Skapad 2016-02-16 17:58
Monica
Monica Ahlberg

GOTT NYTT ÅR!

  • Skapad 2015-12-31 07:37
Monica

Om Monica Ahlberg

Pensionerad skolledare

Helene
Helene Nilsson

Heléne Nilsson
Kungsmarksskolan
helene.nilsson@munkedal.se

  • Skapad 2015-12-30 15:16
Elena
Elena Baires

Elena Baires
önnebackaförskola
marelen17@hotmail.com

  • Skapad 2015-12-29 16:51
Elena
Elena Baires

Elena Baires
marelen17@hotmail.com

GOD JUL

  • Skapad 2015-12-29 16:49
Kerstin
Kerstin Kvinné

Kerstin Kvinné
Förskolor Syd
kerstin.kvinne@munkedal.se

  • Skapad 2015-12-29 08:59
Christina
Christina Green

Christina Green pensionär
Christinagreen4852@gmail.com

Gott Nytt År!

  • Skapad 2015-12-28 19:57
Anette
Anette Dahlqvist

Kungshöjdens förskola
anette.dahlqvist@munkedal.se

  • Skapad 2015-12-28 18:31
Annika
Annika Laago

Annika Laago
Förskolor Norr
annika.laago@munkedal.se

  • Skapad 2015-12-28 18:25
Anna-Sofia
Anna-Sofia Johansson

Anna-Sofia Johansson
Inspiratörens förskola
anna-sofia.johansson@munkedal.se

  • Skapad 2015-12-26 11:42
Lena
Lena Nestorsson

Lena Nestorsson
Snäckans fritidshem
lena.nestorsson@munkedal.se

  • Skapad 2015-12-24 22:09
Anna-Karin
Anna-Karin Sandberg

Anna-Karin Sandberg
Solbackens förskola
anna-karin.sandberg@munkedal.se

  • Skapad 2015-12-17 16:57
Eva
Eva Glans

Eva Glans
Pensionär - ibland vikarie på Bruksskolan
eva-lennart.glans@tele2.se
Önskar er alla en God Jul och ett Gott Nytt År!

  • Skapad 2015-12-16 18:43
Marie
Marie Wackfelt

Marie Wackfelt
Forum
marie.wackfelt@munkedal.se
God Jul och Gott Nytt År!

  • Skapad 2015-12-16 08:37
Isabel
Isabel Karlsson

Kungshöjdens fsk
isabel.karlsson@munkedal.se

  • Skapad 2015-12-16 00:54
Bengt-Olov
Bengt-Olov Åkerlund

Musikskolan
olle.akerlund@munkedal.se

  • Skapad 2015-12-15 23:37
Ann
Ann Jonsson

Munkedalsskolan
jonsson_ann@telia.com

God Jul!!

  • Skapad 2015-12-15 20:48
Catrine
Catrine Ekström

Hedekas skola
Catrine29@hotmail.com
God jul!

  • Skapad 2015-12-15 20:33

Kommentera artikeln!

Med ett konto på lararforbundet.se kan du kommentera, spara och söka bland mer än 30 000 artikler. För alla lärare är lika viktiga - även de som inte är medlemmar i vårt fackförbund (ännu).

Bli medlem

eller logga in här